Nechte si poradit od specialisty

Poslat přátelům @
  • 27. 11. 2014
  • Dietní jídlo

Máte otázky týkající se vyváženého stravování?

Ptejte se na to, co vás trápí, s čím si nevíte rady nebo potřebujete pomoci. Vaše dotazy zodpoví nutriční terapeutky Bc. Aneta Sadílková a Bc. Martina Daňková, které budou hosty v naší on-line poradně již od čtvrtka 27.11.2014.

Proč je názor odborníků důležitý?

V knihách i na internetu naleznete mnohá doporučení, jak správně vyvážit svou stravu. Většinou se jedná o obecné rady, které mají pomoci fyzické i psychické odolnosti organismu. Ne všichni však máme stejné fyzické předpoklady, možnosti, ale i chutě a potřeby. Někteří lidé mají různé alergie, trpí nesnášenlivostí lepku, laktózy, ale třeba také cukrovkou a jinými potížemi, které možnosti jídelníčku znatelně omezují. Proto je doporučováno přispůsobit své stravovací návyky právě sobě na míru, a to ideálně pod dohledem odborníka, který dokáže poradit i s velmi konkrétními problémy.

Bc. Aneta Sadílková je registrovaná nutriční terapeutka, absolventka 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. V současnosti pracuje jako nutriční terapeutka na 3. interní klinice 1.LF a UK v Praze se zaměřením na obezitologii a diabetologii. V roce 2012 absolvovala kurz akreditovaný MŠMT Instruktor pohybových aktivit se zaměřením na civilizační onemocnění.

Bc. Martina Daňková vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. LF Karlovy univerzity. Pracuje jako nutriční terapeutka na 3. interní klinice VFN a spolupracuje s organizací VŠTJ MEDICINA PRAHA jakožto nutriční terapeutka a vedoucí mimopražského rekondičního centra VUT Brno. Současně studuje navazující magisterské studium na LF Masarykovy univerzity v oboru Nutriční specialista.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se