Povánoční dieta: jak zhubnout co nejefektivněji?

Poslat přátelům @
  • 7. 12. 2015
  • Dietní jídlo

Jezte pravidelně

Možná si myslíte, že když po Vánocích zavedete několikadenní hladovku, zhubnete jedna dvě, ale opak je pravdou. Jestli chcete, aby vám zhubnutá kila vydržela, jezte pravidelně a menší porce. Tak bude mít tělo dostatečný přísun energie, kterou celou využije a nic si neschová na horší časy.

Připravujte dietní jídla

Samozřejmě nezáleží jenom na tom, jak často jíte, ale i na tom, co jíte. Ale nebojte se, nemusíte se ochuzovat o svá oblíbená jídla, jenom je připravit dietněji. Dokonce i lasagne si můžete připravit tak, abyste si je mohli dovolit i při držení speciálního stravovacího plánu. Inspirujte se naším receptem na dietní lasagne bez bešamelu. Budou vám chutnat!

Dejte se na pohyb

Nebojte se, nebudeme vás nutit, abyste začali chodit každý den do posilovny, pokud vám to tedy samotným tak nevyhovuje. Ale bez pohybu to zkrátka nepůjde. Důležité však je, abyste si zvolili takový, který vám samotným vyhovuje. Když se budete pohybovat s láskou, bude to mít větší účinek na vaše tělo. A když nejste zrovna velký sportovec? Zkuste třeba chůzi do schodů nebo delší procházky.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se