Den zamilovaných: co by nemělo chybět

Poslat přátelům @
  • 26. 1. 2016
  • Párty

Nezapomeňte na dárek, který vaši lásku zahřeje u srdce

Přemýšlíte, čím potěšit svou partnerku či svého partnera? Váš dárek by měl říkat především to, jak moc dobře toho druhého znáte, jak vám na něm záleží a jak moc ho milujete. Není to o penězích, je to o námaze, kterou si s vybíráním dárku dáte. Takže nákup dárku nenechejte na poslední chvíli. Kupte nějakou maličkost a připojte k ní vzkaz, který se třeba bojíte vyslovit nahlas. Vaši drahou polovičku však také určitě potěší dárky, které vyrobíte sami. Vytvořte třeba vyznání lásky z lístků růží.

Vyberte romantické místo

Výborné jídlo, kvalitní pití, pozorná obsluha, krásné prostředí - to jsou znaky místa, které byste měli vybrat pro romantickou večeři na Valentýna. Mnoho restaurací v tento den nabízí speciální menu pro zamilované s tématickou výzdobou stolu. Pokud tomu tak není v místě, které jste vybrali, požádejte při rezervaci stolu obsluhu, aby se alespoň o dekoraci postarala. Určitě vám ráda vyjde vstříc.

Vsaďte na společenské oblečení

Den zamilovaných je slavnostní událost a zaslouží si slavnostní oblečení. Dejte si záležet! Dámy, až půjdete s partnerem na večeři, vytáhněte ze skříně své nejlepší šaty a vy, pánové, překonejte se a vezměte si pro tentokrát oblek. Ať tento večer stojí opravdu za to, udělejte si ho speciální!

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se