Valentýn pro singles: jak jej přežít a ještě si ho užít?

Poslat přátelům @
  • 26. 1. 2016
  • Zdraví

Jak prožít krásného Valentýna, i když zrovna nemáte nikoho po boku? Nenechte se ničím rozhodit a užijte si ho naplno!

Vyražte ven, do přírody nebo za sportem

Nejhorší, co můžete udělat, je, že celý den strávíte na sociálních sítích. Tam se to jen hemží ,,lajkuchtivými” fotkami zamilovaných, a ty by vás mohly akorát tak rozesmutnět. Namísto toho se vypravte ven, na procházku do lesa nebo za sportem. Pročistíte si hlavu a kdo ví - třeba potkáte někoho se stejným ,,problémem”...

Připravte si program dopředu a splňte resty

Máte-li nějaké úkoly, které už dlouho odkládáte kvůli nedostatku času nebo se vám do nich nechce, přesně na Valentýna je dobré se k nim dostat. Naplánujte si kadeřníka, manikúru, velký nákup, úklid, žehlení, atd. K tomu si můžete pustit oblíbený film, uvařit skvělé jídlo a užít si čas pro sebe. Čím více toho stihnete, tím lépe. A navíc, večer budete mít pocit dobře odvedené práce!

Využijte kamaráda/ku

Určitě nejste se svým problémem sami, naopak! Proto využijte příležitosti a naplánujte si společné aktivity s přáteli, kteří vám rozumí. Vypravte se za sportem, kulturou, ale třeba také do psího útulku, kde můžete pomoci dobré věci. Den uteče jako voda!

Jak trávíte Valentýna vy? Souhlasíte, že nejdůležitejší je mít rád sám sebe, každý den si užít naplno a nesmutnit? Podělte se o své názory do komentáře, poraďte ostatním!

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se