Rok 2016: jak je nakloněn lásce?

Poslat přátelům @
  • 26. 1. 2016
  • Zdraví

Marně toužíte po lásce, která stále nepřichází? Možná se dočkáte už tento rok. Jak je rok 2016 nakloněn lásce?

Beran a býk

Berany čeká pořádně milostné vzrušení. Zvláště nezadaní se mohou těšit na milostné avantýry, kterých se dočkáte zvláště v září. Zamilovaní berani se dokonce mohou těšit na něco víc! Že by žádost o ruku? Býkům by měl rok 2016 v oblasti lásky přát. Konečně se objeví ten pravý! Buďte připraveni!

Blíženec a rak

Blížence čeká v oblasti lásky velká změna. Vztah, ve kterém nejste spokojeni, skončí. Ale každý konec, přináší začátek. Ten váš přijde v srpnu. Raky čeká v oblasti lásky nelehký úkol. Do vašeho života vstoupí milenec. Pozor na následky!

Lev a panna

Lvi, dávejte pozor na milostné aférky. Váš vážný vztah by mohl skončit. Otázkou tedy je, stojí to za to? A co panny? V novém roce se objeví někdo z vaší minulosti. Stará láska vstoupí do vašich životů. Zda to bude tentokrát na celý život, nebo skončí stejně rychle, jako začne, se dozvíte v září.

Váhy a štír

Zadaným vahám bude rok 2016 přát a dlouhodobý vztah se bude nadále vyvíjet přesně tak, jak chcete. Nezadané panny čeká zájem ze strany mužů a to až do května. Pozor na proutníky, aby jste neměli zlomené srdce. Štíry bude přitahovat touha po tajemství a po tajné lásce. Nezadaní si to mohou dovolit, zadaní si musí dát pozor na následky.

Střelec a kozoroh

Střelci budou mít slabost pro rebely. Těšte se na duben a březen. Tyto měsíce přinesou do vašeho života romantiku. Kozorozi si projdou vztahovou krizí a do vašich životů vstoupí bývalý milenec. Vše se však vyřeší a chaos dostane opět svůj řád.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se