Den zamilovaných: 3 dobré důvody, proč jej slavit

Poslat přátelům @
  • 26. 1. 2016
  • Párty

Sice svátek Sv. Valentýna není ryze českým zvykem a leckdo raději oslaví se svou druhou polovičkou lásku na prvního máje. Avšak přiznejme si na rovinu, že nějaké to překvapení od vašeho miláčka vás vždycky dostane! Proč bychom měli 14. února vyznávat lásku tomu, koho milujeme?

1. Protože láska hřeje

Vyznání lásky a vlídná slova potěší každého. Nešetřete na sv. Valentýna vlídnými slovy a rozdávejte lásku. Otevřete své srdíčko nejen vašemu partnerovi, ale i celé vaší rodině a přátelům, kteří za to stojí! Nebuďme skeptičtí, láska je všude kolem nás. Stačí jen otevřít oči.

2. Protože i singles mohou být součástí

Zaměřte se na drobnosti, které mohou přinést druhým radost. Především se zaměřte na lidi, kteří jsou blízcí vašemu srdci a zároveň o nich víte, že letošního Valentýna rozhodně slavit nebudou. Patří do skupiny singles. Kupte například obyčejné kinder vajíčko a nadělte ho vaší nejlepší kamarádce či kolegyni v práci. Řekněte jí, jak si jí ceníte a jak fajn je vám při její přítomnosti. Uvidíte, kolik radosti tím způsobíte!

3. Protože tento den může být nezapomenutelný

Vymaňme se z rutinního života a okořeňme si partnerský život netradičním zážitkem. Vzpomínky vám zaručeně zůstanou. Co třeba si spolu zkusit připravit speciální valentýnskou večeři. Avšak vyberte něco, co jste ještě nikdy nevařili. Ani jeden. Buďto se vám to povede a budete nadšení, nebo to pokazíte a budete velmi pobavení. Vždy však s úsměvem! Co třeba zkusit mušle na víně s afrodiziakálním účinkem? 

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se