Hubnutí bez jojo efektu: změňte životní styl!

Poslat přátelům @
  • 26. 1. 2016
  • Dietní jídlo

Máte už plné zuby zaručených krátkodobých diet, které jste vyzkoušeli, zhubli, avšak následně opět přibrali? Že ručička na váze dokázala vyšplhat ještě do vyšších čísel? Dejte košem všem těmto praktikám, které způsobují nechtěný jojo efekt. Zaměřte se na váš životní styl! Zde následujte několik tipů, které vám pomůžou k vysněné postavě, zlepší váš zdravotní stav a dobrou náladu budete mít na rozdávání.

Tip č. 1 - Pijte dostatek obyčejné vody

Každý den byste měla vypít alespoň 2 litry obyčejné stolní vody. Tip: mějte u sebe stále připravenou půllitrovou láhev s obyčejnou vodou - vejde se kamkoliv a doplnit ji můžete z každého umyvadla!

Tip č. 2 - Pravidelně jezte pestrou, zdravou a vámi oblíbenou stravu

Nemusíte jíst přesně ty potraviny, které jsou doporučovány v ,,tamté” 100% úspěšné dietě. Prostě jezte to, co vám chutná a co nemá vysokou energetickou hodnotu. Snažte se vynechat sladkosti a dopřejte si kopu zeleniny, mléčné výrobky, hodně ryb a světlého masa.

Tip č. 3 - Hýbejte se s radostí

Pohyb jde ruku v ruce se zdravým životním stylem a hubnutím. Navíc jsou při sportovních aktivitách vyplavovány super mocné endorfiny, které vám vyladí úsměvy na tváři a báječné pocity po výkonu. Také vám doporučíme sportovat s parťákem - vždy to jde hned dvakrát lépe!

Tip č. 4 - Choďte spát se slepicemi

Zalezte do pelíšku brzo! Nejlépe kolem 22. hodiny. Zabráníte nočním nájezdníkům rabujících vaší lednici a také budete skvěle odpočinutí a připravený na další skvělý den.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se