Rychlá večeře: recepty do 30 minut

Poslat přátelům @
  • 11. 2. 2015
  • Rychlý recept do 30 minut

Přijít domů a za půl hodinky zasednout k báječné večeři? Proč ne. Nechte se inspirovat a připravte královskou večeři do 30 minut. Pochvala vás určitě nemine...

Kouzlo asijské kuchyně: pokrájet, osmahnout, je hotovo!

Asiaté ví, jak se dobře najíst, když jim příliš času nezbývá. Kombinaci masa, zeleniny a rýže navíc můžete obměňovat dle chuti a připravit si pokaždé originální jídlo přesně podle svých chutí. My doporučujeme vepřové nudličky sweet and sour, které vám nevezmou více jak 30 minut času, nebo skvělé a rychlé maki sushi.

Rybí hody do půlhodinky

Možná na ně zapomínáte, možná se vám zdá jejich příprava složitá, pravdou však je, že ryby by v jídelníčku neměly chybět. Přípravu si zjednodušte – tu nepracnější část, a tedy vykošťování, nechte na stolovnících. Vyzkoušejte třeba pražmu na citronech nebo pstruha v bylinkové krustě. Tím, že rybky budete připravovat v celku, ušetříte opravdu spoustu času.

Maso a zelenina: kombinace, která nezklame!

Nejlepší jídla mohou být i ta nejjednodušší - maso v kombinaci se zeleninou je toho důkazem. Máte-li chuť na lehči variaci, doporučujeme zeleninový salát s kuřecím masem. Pokud trváte na teplých večeřích, přichystejte skvělou pikantní pánev Fajitas nebo osvědčenou vepřovou panenku s grilovanou zeleninou, kterou podle našeho receptu připravíte za pár minut. A výsledek? Jako od mistra kuchaře!

Dezert hlavním chodem

Honí vás mlsná, ale na přípravu dezertu není čas? Tak si udělejte sladkou večeři! Potěšíte tím určitě nejen děti... Do 30 minut zvládnete bez problémů připravit oblíbené fleky s mletým mákem a blumami nebo zdravější palačinky z pohankové mouky s ovocem a jogurtem.

Jaké jsou vaše oblíbené rychlovky? Podělte se s námi o své tipy do komentáře!

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se