Smoothie: Zdravá ovocná svačinka

Poslat přátelům @
  • 6. 1. 2017
  • Dietní jídlo
  • Veganské jídlo
  • Zdraví
  • Raw

Borůvkové smoothie s citrusy

Tento hustý tmavomodrý krasavec vás posilní na dlouhou dobu dopředu. Borůvky smíchejte se zdravým grepem a pomerančem a vznikne vám skvělá svačinka. Nutriční hodnoty jsou na maximu, protože neobsahuje žádné konzervanty ani podobně neprospěšné stabilizátory. Hoďte pár borůvek navrch a všichni vám budou závidět!

Jogurtové smoothie s malinami

Nezapomeňte, že smoothie není nápojem, ale pokrmem! Pro milovníky jogurtu a malinové chuti tu máme tuto lahodnou a jednoduchou klasiku. Přidejte banány a mléko a budete se olizovat až za ušima!

Kokosovo-jahodové smoothie

Takovou dobrůtku si nemůžete nechat ujít, a to doslova, i pokud jste vegani! Jahodovo-banánové pyré doplněné kokosovým mlékem a ovesnými vločkami je skvělou volbou na cestu do práce. Pokud by se vám zdálo moc sladké, nezapomeňte na to, že kokosové mléko má blahodárné antiseptické účinky! Vaše imunita proto bude v těchto chladných dnech pořádně chráněna.

Jogurtové banánové smoothie s chia semínky

Pokud jste statečnými zastánci ranního běhu či jiného sportu, dejte si k snídaní toto vynikající banánové smoothie s chia semínky. Ty jsou totiž velmi vhodné ke konzumaci před, nebo dokonce i během zvýšené fyzické aktivity. Navíc mají skvělou sytící schopnost, a jsou proto velmi účinné při zdravém hubnutí. Zde ale jeho účinky nekončí, díky vysokému obsahu živin můžete předejít i problémům s pletí nebo vlasy.

Udělejte si krásný den tím, že ho nastartujete s těmito výbornými smoothie. Budou pro vás důležitými pomocníky při vedení zdravého životního stylu!

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se