3 chyby při hubnutí: Vyvarujte se jich!

Poslat přátelům @
  • 6. 1. 2017
  • Dietní jídlo
  • Zdraví

Vynechání jídla je skvělé pro hubnutí

Přežitkem doby je bohužel mylný názor, že když vynecháte snídani či večeři, pomůže vám to shodit vysněných pár kilo. Opak je však pravdou! Ve skutečnosti vynechání celých jídel může vyústit v nepřekonatelnou únavu či podvýživu. Pokud se rozhodnete pro takový krok, počítejte s tím, že se vám zvýší i chuť na sladké a tučné pokrmy. Nejúčinnějším způsobem, jak zhubnout, je vyvážená pestrá strava v kombinaci s dostatečným pitným a spánkovým režimem.

Když cvičím, můžu jíst všechno

Pokud si myslíte, že když strávíte v posilovně několik hodin, následně se ale naládujete tučnou pizzou a vše zakončíte několika kopečky zmrzliny, že zhubnete, jste na velkém omylu. Jediný vhodný způsob je snížení příjmu kalorií spolu s dostatečným pohybem.

Po osmé večer nesním ani kousek

Neexistuje žádný rozdíl mezi tím, jestli se najíte v jednu hodinu odpoledne nebo ve dvě večer. Tělu trvá jen delší dobu strávit hamburger, který jste měli k večeři, než kdybyste si ho dali k obědu. Ptáte se proč? Jednoduše, během dne jste prostě aktivnější. Většina nočních jedlíků má tendenci se přejídat, protože během dne nedali tělu potřebné množství jídla.

Tudíž rada na závěr - nevynechávejte jídlo přes den a věřte, že pravidelnou stravou dojdete ke své vysněné postavě.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se