Co k pololetnímu vysvědčení? Připravte slaďoučký dáreček

Poslat přátelům @
  • 31. 1. 2017
  • Do trouby
  • Sladké jídlo
  • Vaříme s dětmi
  • Cupcake

Cupcakes. Všichni milují cupcakes. V posledních letech se na nás ze všech stran řítí lavina v podobě různých druhů těchto malých dortíků. Připravit je můžete den před vysvědčením, stejně tak jako je můžete připravit s vašimi dětmi, které přiběhnou ze školy, a můžete si tak udělat společné rodinné odpoledne, které se bude líbit celé rodině. Jeden může připravovat těsto, druhý péct, třetí zase zdobit. Rozdělení je čistě na vás, ale věřte, že v zimním období takto strávené odpoledne je tím ideálním!

Malinové cupcakes

Čokoládové těsto naplněné v malých košíčcích, následně upečené a ozdobené tvarohem, jahodami a čokoládou. Umíte si představit, že může existovat lepší kombinace, než je tato?

Jarní cupcake

S blížícím se jarem si jej můžete navodit už vy samotní. Samozřejmě jen v případě, že se rozhodnete si upéct skvělé cupcakes s příchutí mandlí, ozdobené o lentilky.

Mimoni cupcakes

Na závěr jsme si připravili hravé cupcakes, které budou bavit především vaše děti. Z cukrové hmoty můžete lehce vytvořit po upečení postavičky známých Mimoňů, kteří jsou hitem posledních let.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se