Nakupujeme Potraviny on-line: recenze blogerky Lelí Hnidákové

Poslat přátelům @
  • 26. 5. 2015
  • Jídlo na cesty
  • Vaříme s dětmi

Stále váháte, zda vyzkoušet Potraviny on-line? Pak si přečtěte recenzi blogerky Lelí Hnidákové z mamanablogu.cz, která službu vyzkoušela a podělila se s námi o své zkušenosti. Jak byla s nákupem spokojená?

Jaké to je nakupovat potraviny online? Jsem poměrně zvyklá nakupovat online, když Sárinka večer usne, sednu si s počítačem a rodičovská je rázem v trapu. Objednávám leccos, ale ohledně potravin to byla má premiéra. Překvapilo mě, jak je to snadné. Bála jsem se, že online tím strávím zbytečně moc času, ale opak byl pravdou. Možná když nakupuji oblečení, jsem schopná se zaseknout i na pár hodin, ale s potravinami je to mnohem snadnější.

Vybírala jsem záměrně dražší a těžší suroviny, nechyběly ani plenky, prostě ty věci, které, pokud nejedu autem a mám jen kočár, tam prostě nenaskládám a raději si jejich nákup rozmyslím. Čerstvých potravin jsem se popravdě trochu bála, ale zajímalo mě jak bude vypadat ovoce a zelenina, takže jsem na zkoušku vzala hroznové víno, které Sárinka, zvláště v době rostoucích zoubků, tolik miluje. Vypadalo skvěle, myslím, že si na to u online objednávek dávají obzvlášť pozor. Nedalo mi to a zkusila jsem také spoustu Tesco finest produktů a musím říct, že jsem s nimi byla moc spokojená.

Ostatně jako s celou službou od objednání až po doručení domů. Zboží bylo přehledně srovnáno v taškách, pan doručovatel byl moc milý a pozorný. Jediné co bych asi vytkla je možnost doručení až ob den od objednání, chápu, že objednávek je asi hodně a logistika nebude nejjednodušší, ale přeci jen do druhého dne by to bylo fajn. Tak uvidíme, za mě skvělá služba, kterou mohu doporučit. Prostor na zlepšení Tesco také má, takže si zase brzy velmi ráda objednám a budu sledovat, jak se online nákup potravin vyvíjí.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se