Jaké jídlo si vzít s sebou na vodu?

Poslat přátelům @
  • 8. 6. 2015
  • Jídlo na cesty

Prožijte vodácký kurz či dovolenou na vodě v pohodě a s dobrým jídlem. Jaké potraviny si musíte určitě vzít?

Jídlo, které připravíte hned

Instantní jídlo je na cestách záchrana. Hlavně na vodě se vám bude hodit. Snadno se přenáší, vydrží i extrémní podmínky, nekazí se a je hned hotové. Většinou je i dobře zabalené, takže se nemusíte bát, že do něj pronikne voda.

Jídlo, které se snadno přenáší i skladuje

Sušená zelenina a sušené ovoce, opět výhodou je snadný přenos a lehkost surovin. Sušené ovoce se vám bude hodit hlavně na snídani, kdy jej stačí smíchat s cereáliemi a máte chutné jídlo. Sušenou zeleninu uvítají všichni, kdo si chtějí vařit sami nebo si připravit vlastní pochoutky z jednoho hrnce. Hlavně sušené bylinky mohou být hodně nápomocné. Nezapomeňte ani na sušený česnek, cibuli, mléko do kávy. Hodit se vám bude také praktické sušené maso, které si můžete zakoupit, nebo si jej připravit podle našeho receptu.

Jídlo, které vám dodá energii

Z jízdy po vodě vám nejen vyhládne, ale také vám dojde energie, kterou bude potřeba doplnit. Rychlým a praktickým pomocníkem jsou v takovém případě müsli tyčinky, které můžete mít vždycky po ruce. Kromě toho si nakupte kvalitní čokoládu (pokud však očekáváte vysoké teploty, pak nechte čokoládu doma) a hlavně hroznový cukr.

Jezdíte rádi na vodu? Jaké potraviny se vám na cestách osvědčily?

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se