Pečivo od Adélky - vždy čerstvé a křupavé

Poslat přátelům @
  • 25. 9. 2014
  • Sladké jídlo

Tesco je hrdým partnerem nejen velkých, ale i menších regionálních dodavatelů. Jedním z těchto výrobců je společnost Adélka, jejíž produkty zakoupíte v devíti našich prodejnách. Doporučujeme vyzkoušet  zejména Adélčiny kremrole... ty jsou zkrátka nej!


Novodobá pohádka o dvou kůrkách, rohlíku a kremroli

Když se v obchodě rozmýšlíte, jaké pečivo si koupíte, zkuste zapátrat po jménu výrobce. I za takovým zdánlivě obyčejným rohlíkem někdy stojí neobyčejný příběh lidí, kteří jej pro vás upekli. Třeba jako v pekárně Adélka, kterou už léta vede rodina Teislerů.

 

Startovalo se z garáže

První kremrole vyráběl pan Ladislav Teisler v garáži rodinného domku na začátku devadesátých let minulého století. Když už garáž nestačila, koupil další provozní jednotku na sídlišti Pražská v Pelhřimově, kam byla převedena veškerá výroba. Díky velkému zájmu zákazníků tak postupně vybudovali firmu se třemi sty zaměstnanci, která nyní prodává více než 1000 druhů výrobků.

 

Vlastní obchod i supermarket

Již od vzniku firmy se neustále budují vlastní pekařsko-cukrářské prodejny, kterých každým rokem pravidelně přibývá. Aktuálně celá síť čítá 22 obchodů, do kterých jde asi třetina odbytu. Další třetina jde k nezávislým obchodníkům. Důležitým odběratelem třetí třetiny jsou různé obchodní řetězce. Například v jihlavském či táborském hypermarketu Tesco mají pelhřimovští pekaři a cukráři vyhrazenou zvláštní sekci v oddělení pečiva. „Díky Adélce jsme rozšířili nabídku zákusků, například o jejich již legendární kremrole," doplňuje Michal Procházka, ředitel jihlavského hypermarketu Tesco. Zákazníci si mohou dále vybrat z deseti různých typů chlebů a dalších desítek druhů slaného či sladkého pečiva. Také pro pekárnu Adélka je spolupráce s obchodním řetězcem vítanou novinkou. „Jsme rádi, že jsme se pro společnost Tesco stali i díky soutěži Chléb roku respektovaným partnerem a nyní můžeme dodávat do devíti jejích filiálek“, doplňuje Roman Teisler.

 

Zaujala vás Adélka a rádi byste se dozvěděli více? Podívejte se na: www.adelka.cz.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se