Jídelníček na hubnutí v létě: tyto potraviny určitě nevynechejte!

Poslat přátelům @
  • 17. 7. 2015
  • Jídlo s nízkým obsahem laktózy
  • Zdraví

Jaké jídlo vám pomůže spálit tuky a zrychlit metabolismus? Tady je top letních potravin, které to dokáží!

Maliny

S nadbytečným tukem, kterého byste se rádi zbavili, vám pomůžou maliny. Jedním z jejich schopností je redukce váhy. A to vše díky obsahu ketonů, které dodávají tělu energii a navozují pocit plného žaludku. Proto se z katonů začaly vyrábět i tablety na hubnutí. Vy si je však můžete dopřát v přírodní podobě.

Houby

V houbách je obsaženo hodně vlákniny a živin, hlavně neobsahují téměř žádný tuk, takže se staly základem pro houbovou dietu. Záleží na úpravě. Vše můžete pokazit nevhodnou přípravou hub. Rozhodně je nepodávejte v omáčkách, ale pouze vařené nebo dušené. Vyrazte do lesa na houby nebo si nakupte žampióny v obchodě.

Rajčata

Hodně vody a vlákniny, to je ideální kombinace pro hubnutí, kterou nabízí právě rajčata. Sladká chuť rajčat a k tomu schopnost rozpouštět tuky, to musíte využít. Připravte si chutná rajčata.

Jahody

Houby nepatří zrovna k oblíbeným potravinám a ne všichni je jedí. Takže jestli patříte k těm, kteří houby z polévky vybírají, dejte si místo nich jahody. Jahody jsou také dobré na hubnutí. Mají málo kalorií, hodně vitamínů, málo cukru a přitom jsou sladké. Dejte si místo sladkého jídla misku jahod.

Borůvky

Tuk uložení na břichu trápí většinu žen i mužů. Právě s ním vám pomohou zázračné borůvky. Dejte si minimálně hrst čerstvých borůvek denně.

KOMENTÁŘE

Pro přidávání komentářů se musíte . Pokud ještě nemáte svůj účet, vytvořte si jej prosím. Registrujte se