TESCO ZNAČKY

Produkty Tesco se zaměřují na nejrůznější chutě a zvyklosti našich zákazníků. Proto vám přinášíme produktové řady zaměřené na zdravý životní styl, zahraniční kuchyni a kvalitu. Zjistěte, která je ta pravá pro vaše vaření!

NOVINKY

Tesco finest: 100% italské těstoviny

  • TESCO ZNAČKY

Zažijte Itálii u sebe doma! S těstovinami z tvrdé pšenice, na jejichž povrchu ulpí každá omáčka, je požitek z jídla prostě... perfetto!

Tesco finest: celozrnná hořčice s burgundským vínem

  • TESCO ZNAČKY

Dopřejte si opravdový luxus v podání tradiční celozrnné hořčice s nádechem burgundského vína!

Proč jsou vína Tesco finest jedinečná? Objevte jejich příběhy…

  • TESCO ZNAČKY

Poznejte, jaké příběhy ukrývají lahve špičkových vín Tesco finest. Vydejte se s námi do prosluněných vinic a seznamte se s našimi vinaři.

Tak mají chutnat dobré těstoviny… originální, italské, Tesco finest.

  • TESCO ZNAČKY

Vydejte se s námi tam, kde se pro vás vyrábějí těstoviny fusilli lunghi col buco. Tento příběh vám prozradí, proč jsou těstoviny řady Tesco finest skutečně nejlepší...

Tesco finest: panenský olej z toskánských oliv

  • TESCO ZNAČKY

Italové se bez něj neobejdou, my také ne! Pořiďte si do kuchyně panenský olej z těch nejlepších toskánských oliv - hodí se na studenou i teplou kuchyni. Tesco Recepty - čerstvá inspirace.

Tesco finest: nejlepší parmezán, který jste kdy ochutnali

  • TESCO ZNAČKY

10 z 10 Italů by řeklo: “Perfetto!” Vyzkoušejte pravý italský parmezán, který vás svou chutí i vůní přenese do slunného Středomoří…

Tesco finest: kolumbijská káva ze 100% arabicy

  • TESCO ZNAČKY

Až z Kolumbie přichází novinka Tesco finest - káva ze 100% arabicy! Její plná chuť s příchutí oříšků vám v ústech příjemně roztančí chuťové pohárky...

Tesco finest: španělské víno Rioja

  • TESCO ZNAČKY

Pro vinaře i amatérské degustátory, či zkrátka milovníky dobrého vína, je tu skvělé víno Tesco finest s nádechem vanilky, malin a koření! Tesco Recepty - čerstvá inspirace.

Další články pro vás připravujeme